Wynajem podestów ruchomych i podnośników koszowych | Radom i Siedlce | Zm-Widlak.pl
Podest ruchomy nożycowy do wynajmu - Compact 8      Compact 8
Wynajem podestu ruchomego nożycowego - Compact 12     Compact 12
Podnośnik przegubowy HA 12 IP        Ha 12 IP
Podnośnik nożycowy H 15 SX        H 15 SX
Podnośnik nożycowy H 18 SX        H 18 SX
Podnośnik przegubowy Genie Z-34     Genie Z 34
Podnośnik koszowy samojezdny - wynajem - HAULOTTE HA 16 PX       Ha 16 PX
Podnośnik przegubowy HA 20 PX       Ha 20 PX
Podnośnik koszowy teleskopowy - wynajem - H 16 TPX      Ha 16 TPX
Podnośnik koszowy teleskopowy - wynajem - GENIE Z 65     Genie S65
Podnośnik do wynajęcia Bobcat    BobCat 3512
Wynajem ładowarki teleskopowej Manitou 1436    Manitou 1436
Ładowarka teleskopowa Merlo 40.16 - wynajem    Merlo 4016
Ładowarka teleskopowa Merlo 30.16 - wynajem Merlo 3016 Roto
Koparka Volvo ECR 28 - maszyna budowlana do wynajęcia   Volvo ECR28
Mini wozidło      Wozidło
Zagęszczarki z silnikami diesla - maszyny budowlane do wynajęcia   Zagęszczarka
Rusztowania      Rusztowania


WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH "Zm-Widlak".

Oferta wynajmu sprzętu do robót budowlanych i instalacyjnych:

 • podesty ruchome (z operatorem lub bez)
 • podesty nożycowe
 • podesty przegubowo-teleskopowe (podnośniki koszowe)
 • ładowarki teleskopowe
 • Zm-Widlak prowadzi wynajem maszyn budowlanych, a w tym wynajem podestów ruchomych, podnośników koszowych oraz ładowarek teleskopowych z operatorem oraz bez. Są to najróżniejsze maszyny ułatwiające pracę na budowie, przy pracach zewnętrznych, instalacyjnych czy w pomieszczeniach takich jak hale. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z warunkami technicznymi wybranych modeli. Ładowarki teleskopowe i podnośniki koszowe wynajmujemy między innymi w Białymstoku i Lublinie, a podesty ruchome często w miastach województwa mazowieckiego, takich jak Siedlce i Radom. Jesteśmy otwarci na współpracę w każdej innej lokalizacji, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu omówienia szczegółów wynajmu.

  Wynajmowane podesty ruchome nożycowe o napędzie elektrycznym:
 • Haulotte Optimum 8 – wysokość robocza tego podestu wynosi 8 metrów, wymiary platformy to 0,8 m x 1,9 m, masa własna wynosi 1420 kilogramów, udźwig 230 kg. Podest ten ma białe koła i idealnie sprawdza się przy pracach montażowych, np. w galeriach handlowych, a także w wąskich pomieszczeniach, gdzie prace trzeba wykonać np. pomiędzy stoiskami czy regałami.
 • Model Haulotte Compact 8 – o napędzie elektrycznym, także posiada białe ogumienie i jest odpowiednim podestem do prac przy demontażu dłuższych elementów konstrukcji. Jego dane techniczne są następujące: wymiary platformy 0,8 x 2,5 m, masa własna 1720 kg, udźwig 300 kg.
 • Model Haulotte Compact 10 – to podest o wysokości roboczej 10 m, na białym ogumieniu i większej platformie, która pozwala na zabranie większej ilości narzędzi podręcznych. Wymiary platformy to 1,2 x 2,5 m, masa własna 2300 kg, udźwig 300 kg.
 • Haulotte Compact 12 – nieduża szerokość tego podestu sprawia, że jest chętnie wynajmowany do pracy w bardzo ciasnych pomieszczeniach. Świetnie nadaje się do prac wewnątrz budynku jak i na znacznej wysokości (jego zasięg roboczy to 12 m). Większa platforma (1,2 x 2,5 m) pozwala na zabranie ze sobą większej ilości narzędzi. Masa własna podestu wynosi 2820 kg, a udźwig 300 kg.
 • Podesty nożycowe z napędem spalinowym, które można u nas wynająć to:
 • Model Haulotte Compact 12 DX – platforma o napędzie 4x4 diesel, wysokości roboczej 12 m, wymiarach 1,7 x 3,2 m i udźwigu 450 kg. Jest to mobilny podest wyposażony w podpory hydrauliczne, gdzie po rozłożeniu mamy przestrzeń roboczą o długości 3,7. Bardzo wygodny przy pracach na nieutwardzonych nawierzchniach lub też o utrudnionym dostępie.
 • Model Haulotte H 12 SX – wysokość robocza tego podestu również wynosi 12 m, posiada napęd 4x4 diesel, wymiary 1,8 x 4,5 m, udźwig 700 kg. Model ten wyposażony jest w podpory hydrauliczne, gdzie po rozłożeniu platformy mamy prawie 6 m powierzchni. Jeżeli chodzi o udźwig, to jest to jedna z największych platform do pracy na wysokości do 12 m.
 • Model Haulotte H 15 SX – jego wysokość robocza to 15 m, napęd 4x4, wymiary transportowe platformy to 1,8 x 4,5 m. Podest ten również wyposażony został w podpory hydrauliczne, a udźwig wynosi do 500 kg. Po rozłożeniu także osiągamy przestrzeń około 6 m.
 • Model Haulotte H 18 SX – kolejny podest wyposażony w podpory hydrauliczne o napędzie 4x4 i udźwigu 500 kg, gdzie mamy już możliwość pracy nawet do 18 m wysokości roboczej. Wymiary transportowe to 1,8 x 4,5 m. Ogumienie tego podestu zostało wypełnione pianką, a na platformie znajduje się czujnik przeciążenia.
 • Wynajmowane podesty przegubowo-teleskopowe (podnośniki koszowe):
 • Model Haulotte H 15 IP – podnośnik koszowy o wymiarach kosza 0,75 x 1,50 m, napędzie elektrycznym, białych niebrudzących kołach, masie własnej 7500 kg, udźwigu 230 kg. Wysokość robocza wynosi 15 m, a zasięg boczny 7,5 m. Podest ten posiada ramię JIB, które ułatwia pracę oraz dotarcie do nawet bardzo odległych i niedostępnych miejsc. Model ten najczęściej używany jest do prac wewnątrz hal i obiektów przemysłowych, do modernizacji oraz utrzymania ruchu.
 • Model Haulotte H 16 X – podest o napędzie spalinowym, 4x4, masie własnej 6500 kg i udźwigu 230 kg. Posiada koła średniej wielkości, wysokość jego pracy wynosi 15,5 m, a zasięg boczny to 6 m. Podnośnik ten używany jest głównie przy budowach hal, montażach konstrukcji i obiektów przemysłowych.
 • Model Haulotte H 16 PX – o napędzie spalinowy, 4x4 i kołach dużej wielkości. Masa własna tego podnośnika to 7500 kg, udźwig 230 kg, wysokość pracy 16 m, a zasięg boczny to 7,5 m. Podnośnik wykorzystywany jest często przy budowach hal, montażach konstrukcji i obiektów przemysłowych. Model ten jako jeden z nielicznych posiada wszystkie koła skrętne co ułatwia manewrowanie w bardzo ciężkim terenie.
 • Model Haulotte H 16 TPX – podest o napędzie spalinowy, 4x4, o kołach średniej wielkości, masie własnej 6500 kg, udźwigu 230 kg. Wysokość pracy tego podestu to 15,5 m, a zasięg boczny to 9,5 m. Podnośnik ten posiada budowę teleskopową co pozwala na duży prawie 10 m wysięg boczny i dlatego używany jest często tam gdzie znajdują sie pewne przeszkody jak rowy czy wykopy, przez które nie można podjechać blisko miejsca montażu.
 • Ładowarki teleskopowe, które wynajmujemy:
 • 6 M - GENIE GTH 2506 – to ładowarka teleskopowa, której wysokość podnoszenia wynosi 6 m, a udźwig maksymalny to 2,5 tony. Jest to model o masie 4500 kg, który posiada małe koła z napędem 4x4. Główną zaletą tej ładowarki jest jej WYSOKOŚĆ 1,99 CM, która sprawia że może być używana przy budowie parkingów podziemnych, tuneli, galerii handlowych. Mówiąc w skrócie - jest to mała ładowarka, która dużo potrafi.
 • 12 M - GENIE GTH 3512 – ładowarka na dużych kołach z napędem 4x4 o wysokości podnoszenia 12 m, udźwigu maksymalnym 3,5 tony. Masa własna tego modelu wynosi 9800 kg, a dużą zaletą JEST zwrotność i uniwersalność. Idealnie nadaje się do rozładunków i transportu towarów na placach budów.
 • 14 M - Manitou 1436 – ładowarka teleskopowa na dużych kołach z napędem 4x4 uznawana za jedną z lepszych na rynku. Jej wysokości podnoszenia to 14 m, udźwig maksymalnym 3,6 tony, masa własna 10200 kg. Posiada wielofunkcyjny joystik za pomocą którego operator intuicyjnie steruje całą maszyną. Dodatkowo model ten posiada tzw. pozycjoner wideł co sprawia, że operator z pozycji kierowcy dostosowuje widły do rozmiarów przewożonych ładunków.
 • 16 M - MERLO P 40.16 - ładowarka o masie własnej 10400 kg, na dużych kołach z napędem 4x4 i wysokości podnoszenia 16 m. Udźwig maksymalnym tej ładowarki to 4 TONY. Zdecydowaną zaletą tego modelu jest duży prześwit co w połączeniu z niewielką jak na ten model masą sprawia, że idealnie radzi sobie nawet w bardzo ciężkim terenie. Dodatkowo posiada funkcję przesuwu bocznego około 5 stopni w lewo i w prawo na rozłożonych podporach, co w znacznym stopniu pomaga przy transportowaniu ładunków na wysokie odległości wówczas, kiedy mamy go precyzyjne ustawić.
 • 17 M - Genie GTH 4017 – ładowarka na dużych kołach z napędem 4x4 o wysokości podnoszenia 17 m i udźwigu maksymalnym 4 tony. Masa własna tego modelu to 12200 kg. Ładowarka ta zaliczana jest do dużych i wynajmowana jest w budownictwie do transportu dużych i ciężkich ładunków. Mimo swych gabarytów bardzo sprawnie porusza się w nieutwardzonym terenie.
 • 16M - MERLO ROTO 38.16 - ładowarka o wysokości podnoszenia 16 m, udźwigu maksymalnym 3,8 tony, na dużych kołach z napędem 4x4. Masa własna tej ładowarki to 12500 kg. Zdecydowaną zaletą tego modelu JEST JEGO WYSOKOŚĆ i obrót o 360 stopni. Ładowarka tego typu posiada 4 podpory hydrauliczne co pozwala jej na stabilna pracę w każdym terenie. Może tez być używana jako dźwig co niewątpliwie redukuje koszty na budowie. Merlo Roto posiada na wyposażeniu kosz do pracy z ludźmi sterowany radiowo z pilota, hydrauliczną wciągarkę i widły. Posiada uniwersalne zastosowanie, ponieważ Roto można używać jako podestu do pracy na wysokość, zwykłej ładowarki teleskopowej oraz z hydrauliczną wciągarką jako dźwigu do montażu konstrukcji dachowych.
 • Copyright 2003-2013 by www.zm-widlak.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+
  start